Instagram silinen mesajlar 0 çıkıyor

You tube deki instagram silinen mj lari geri alma islemini hem telde hemde pc de denedim ikisinde de 0 sifir dosya olarak cikti nerde hata yaptim acaba

emel55e emel55e (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hata yapmamış olabilirsiniz. Bu yöntem herkeste başarılı olmuyor.  Adımları tekrar gözden geçirin. Eğer adımlarda eksik yapmadıysanız yöntem sizde çalışmıyor demektir. Gerçi @farurhenho  arkadaşımız bu konuda daha bilgili.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

      0 dosya çıktı cümlesinden pek bir şey anlaşılmıyor.

      1-) Videoda bahsettiğim zip dosyasının içinde messages.json diye bir dosya olmalı, o hiç mi yok?

      2-) Yoksa o messages.json dosyasının içinde hiç mi mesaj yok?

      omercik omercik (9418)