Instagram silinen mesajlar

Selam reis , Instagram silinen mesajlar videonu izledim harfiyen yaptım herşeyi fakat silinen mesajlardan eser yok, sadece mesaj kutusunda duran 3 msj geri geldi

chico35 chico35 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Silinen instagram mesajlarını geri getirme videosunda anlatılanları yaptıysan ve mesajların geri gelmediyse yapabileceğin bir şey yok.

    Videoda da anlatıldığı gibi bu yöntem tüm mesajların geri geleceği anlamına gelimiyor. Şansın varsa bazı mesajlar geliyor yoksa gelmiyor.

    hakan hakan (15409)