instagram silinen mesajları geri getirdim ama eski mesajlar gelmedi

Merhaba İnstagram silinen mesajları getirmek için veri indir dedim sizin YouTube bakarak aynısını yaptım indirdim. Yalnız gördüm ki silinen mesajları değil şuanda instagramda var olan mesajları indirmiş bu problemi nasıl çözebilirim ? Ben silinen mesajları görmek istiyorum.

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mesajlarını bulamadığın kişilerin hesapları şu an aktif mi peki? Bugüne kadar gözlemlediğim kadarıyla mesajların gelmemesinin sebeplerı şunlar:
    - Senin ve onun arasında 1 defa bile engelleşme olması
    - Mesajı gönderen kişinin hesabının kapalı olması, hesabın kapanmasının ardından çok çok uzun süre geçmiş olması.
    - Mesajı gönderen kişinin, mesajı "gönderimi iptal et" yaparak silmesi.
    - Ve emin olmamakla birlikte Instagram'ın bu özelliği kaldırıyor olması.

    Bulamadığın mesajlar için yapabileceğimiz bir şey maalesef yok. Şansına küsmelisin.

    omercik omercik (9418)