Instagram silinen mesajları geri getiremiyorum

Selam instagram silinen mesajlarla ilgili videonuzu izleyip aynı yolu takip ederek mesajlara eriştim ama sadece görünen mesajlar veya belli kişilerle mesajlaşmalar var silinen ve aradığım kişilerle ilgili hiçbir veriye rastlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

krcomr krcomr (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Selam. Videoda da bahsetmiştim bu iş tam olarak randumanlı olmuyor maalesef. Aradığın mesajları bulamadıysan yapacak bir şey yok.

    omercik omercik (9418)