Instagram silinen mesajları geri getirme 2019

Instagram silinen mesajları görmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Instagram silinen mesajları geri getirme nasıl yapılır?

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram silinen mesajları geri getirmenin çok basit bir yolu var. Bu çözümde silinen mesajları geri getirmenize yardımcı olacağım.

    Instagram silinen mesajları kurtarma

    Bu işlemi Instagram'ın kendi içinde yer alan bir özellik sayesinde yapacağız. Veri indirme sayesinde instagram silinen mesajları görmemiz mümkün olabiliyor. Şimdi adım adım yapalım.

    1. Adım: Instagram veri indirme

    1. Instagram'ı açın.
    2. Gizlilik ve Güvenlik ayarlarına girin.
    3. Verilerini indir'e tıklayın ve e-posta adresinizi de girip Instagram verilerinizi isteyin.

    Verileriniz 1 saat içerisinde e-posta adresinize bir zip arşivi olarak gelecektir.

    İPUCU: Detaylı anlatım için bu linkten videoyu izleyebilirsiniz. Instagram silinen mesajları geri getirme 2019

    2. Adım: Instagram verilerini açma

    Verilerin e-posta adresinize geldiğini varsayarak ikinci adıma geçiyorum.

    1. "Verilerini indir" butonuna tıklayarak o gelen dosyayı bilgisayarınıza indirin.
    2. Sonra inen dosyaya sağ tıklayıp "klasöre çıkart"a basın ve dosyaları ayıklayın.

    Şimdi bu çıkarılan dosyalar arasında messages.json diye bir dosyamız bulunuyor. İşte bizim silinen mesajlarımız bu dosyanın içerisinde yer alıyor. Bu messages.json dosyasını açmamız gerekiyor ama normal yollardan açamıyoruz. Üçüncü adıma geçiyorum.

    3. Adım: Messages.json dosyasını açma

    Bu dosyayı açmak için JSON Viewer sitesini kullanacağız. JSON dosyalarını açma sitesi bu: https://jsonformatter.org/json-viewer

    Bu siteye gidin ve Load Data diyerek bilgisayarınıza indirdiğiniz messages.json dosyasını yükleyin.

    Yüklediğiniz zaman kısa bir süre içerisinde dosya ayıklanacak ve silinen mesajlarınız görünecektir.

    İPUCU: Detaylı anlatım için bu linkten videoyu izleyebilirsiniz. Instagram silinen mesajları geri getirme 2019

    Instagram'da silinen mesajları geri getirme işlemi bu şekilde yapılıyor. Sorularınızı YouTube kanalımıza yorum yaparak sorabilirsiniz

    omercik omercik (9418)