Instagram silinen mesajları geri getirme için yardıma ihtiyacım var

Iyi günler çok önemli bi neden den dolayı insta da ki eski mesajları bulmam gerek bunla ilgili bi video çekmiştiniz rica etsem bilgilerimi versem aynı program dan benim bilgilerimede ulaşabilir misiniz çok Onemli çünkü benim ücret karşılığı da olanilir lütfen yardımcı olursanız sevinirim

kullanici732717 kullanici732717 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ilk olarak para için çözüm sunmuyoruz.

    videoyu izleyerek kendiniz yapabilirsiniz ve ayrıca o dediğin şey program değil.

    ek çözüm

    bilgisayar üzerinden silinen iletilere ulaşabilirsin instagram web sitesine girip veri indirme talep ediniz ve bilgisayara indirip silinen iletileri rahat ve kolay bir şekilde görebilirsin.

    beceremem diyorsan iletişime geç halledelim.

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • ben denilen her şeyi yaptım falat silinen mesajlar çıkmadı silmediklerimi görebiliyorum ne yapmam lazım ledacosima 3 yıl önce
    • ek çözümün linkini atabilir misiniz? ses1842 3 yıl önce
    • @2brazzy ses1842 3 yıl önce

    ben denilen her şeyi yaptım falat silinen mesajlar çıkmadı silmediklerimi görebiliyorum ne yapmam lazım

    ledacosima ledacosima (1)