instagram silinen mesajları geri getirme

merhaba silinen mesajları getirmek için veri indir yaptım json dosyası ile pcye mesajları indirdim . ama eski silinmiş mesajlar gözükmüyor şuanda varolan mesajlar gözüküyor

yakup44 yakup44 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bahsi geçen yöntemde tüm verilerin geleceği, silinen tüm mesajların geri gelmesinin garantisi yok. Zaten aslında olan şey instagram uygulamasının şuanki bir açığından yararlanmak.  Sende istediğin silinen mesajlar gelmiyorsa bu yöntem sende işe yaramıyor demektir. Yapabileceğin de bir şey yok.

    murat murat (12492)