Instagram silinen mesajlarım gelmedi

İnstegram veri indir ozelliği ile verilerimi indiriyorum

fakat gelen dosyadaki mesajlarım eksik hatta sadece suan program içindeki mesajlasmalarım birde 2016 yılından bir kaç tane atılmış pfogfam var p yu xd

ahmcebi61 ahmcebi61 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mesajlarını bulamadığın kişilerin hesapları şu an aktif mi peki? Bugüne kadar gözlemlediğim kadarıyla mesajların gelmemesinin sebeplerı şunlar:
    - Senin ve onun arasında 1 defa bile engelleşme olması
    - Mesajı gönderen kişinin hesabının kapalı olması, hesabın kapanmasının ardından çok çok uzun süre geçmiş olması.
    - Mesajı gönderen kişinin, mesajı "gönderimi iptal et" yaparak silmesi.
    - Ve emin olmamakla birlikte Instagram'ın bu özelliği kaldırıyor olması.

    Bulamadığın mesajlar için yapabileceğimiz bir şey maalesef yok. Şansına küsmelisin.

    omercik omercik (9418)