Instagram silinen mesajların görünmesini nasıl engelleriz?

instagram için silinen mesajları json dosyası halinde indirip görebildiğimiz bir video vardı ben kendi hesabım için denedim ama şifremi bilen insanların da aynı şeyi yapıp görmesini istemediğim Mesajlar var onları nasıl silebiliriz?

ahimes11 ahimes11 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunu engelleyemezsiniz. Bu aslındaki instagram uygulamasındaki bir hatadan kaynaklanıyor. Normalde  Bu mesajların görünmemesi gerekiyor ama görünüyor. Bunu teknik olarak engellemenin bir yolu yok.

    hakan hakan (15424)