Instagram son görülme özelliği nasıl kapatılır?

Daha önce WhatsApp ile hayatımıza giren son görülme özelliği şimdi de Instagram'a geldi.  Artık Instagram'da kişilerin son görülme yani online zamanlarını görebileceksiniz.

Instagram son görülme özelliği nasıl kapatılır? aşağıda anlatılmıştır.

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram son görülme özelliği nasıl kapatılır? Instagram son görülme zamanı nerede yazıyor?

    Instagramda artık  kişilerin en son ne zaman online olduklarını görmek mümkün.

    Instagram son görülme zamanı nerede yazıyor?

    Instagram'da son görülme zamanı Direct bölümünde yani mesajları olduğu bölümde görülebiliyor.  Burada son görülme "Şuan aktif", "10d önce aktifti" gibi ibareler ile son görülme zamanını görmek mümkün.

    Instagram son görülme özelliği nasıl kapatılır?

    Instagram'da son görülme özelliğini kapatmak için şunu yapın:

    1. Instagram içinde en sağdaki profil simgesini dokunun.
    2. Daha sonra en üsteki alt alta üç nokta simgesine dokunarak Seçeneklere gidin.
    3. Seçeneklerde  Hareket Durumunu Göster seçeneğini pasif duruma getirin.
    4. Bu şekilde Instagram son görülme kapatılmış olacaktır.

    Önemli Not: Eğer Hareket Durumunu Göster seçeneğini kapatırsanız siz de diğerlerinin son görülme zamanını göremezsiniz.

    murat murat (12492)