İnstagram sorun

İnstagram uygulamam güncel, hesabımı 3 ay önce açtım. Cihazımdan başka bir hesaba girince takipçi çıkar butonu direkt gözüküyor ama benim hesabımda 3 noktaya basınca gözüküyor ve tarayıcıdan girince kaldır butonu yok. Başka yeni bir hesap açıp denedim onda da gözüküyor. Hesabımla ilgili bu sorunu nasıl çözebilirim?

ghgrsy ghgrsy (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'ın arabirimi ve özelliklerin yeri / kullanımı nedense her hesapta bazen farklı olabiliyor. Normalde böyle olmamasını isterdim ama patron böyle istiyor anlaşılan. Ortada bir sorun yok. Üç noktaya basınca veya direkt nasıl gözüküyorsa gözüküyor, sonuçta bu özelliği kullanabiliyor musun? Önemli olan bu.

    omercik omercik (9418)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim :) ghgrsy 3 yıl önce