Instagram sponsorlu reklamlar yabancı dilde görünüyor. Nasıl değiştirebilirim?

Benim instagram hesaplarımda sponsorlu reklamlar rusca geliyor. Ama ülkem Azerbaycan. Bu ben Rusya ya gidip gelenden sonra böyle oldu. Rica ediyorum bana yardımcı olasınız.

pasha303 pasha303 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Uygulama dilini tekrar değiştirip verilerini silin tekrar açın veya uygulamayı siliniz güncelleme yapınız*

    Ayrıca reklamları 1 hafta'ya kadar alakasız olarak işaretlemeyi deneyiniz

    konumdaki sayfaları bi süre takip ediniz Azerbaycan'daki

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • İşe yaramadı malesef (( başka bir çare varmı? pasha303 4 yıl önce
    • holo vpn indir ile azerbeycan konumunu seç @pasha303 bl4lev 4 yıl önce
    • Holo vpn da Azerbaycan yok, şimdi yükledim. O da olmadı 😒 pasha303 4 yıl önce

    Hiç biri işe yaramiyor malesef. "Alakasiz" da işaretledim bir süre yine düzelmedi ((

    pasha303 pasha303 (3)