Instagram sürekli olarak duruyor, instagram kendi kendine kapanıyor sorunu - 18 Aralık 2020

Instagram uygulaması kendi kendine kapanıyor. Keşfet bölümünde sorun yokken normal ekranda kaydırdığımda aniden kendiliğinden kapanıyor tekrar açtığımda Instagram sürekli olarak duruyor hatası alıyorum ve instagram kapanıyor sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şuanda intagramda genel bir sorun var. Şu işlemleri denedim ama çözüm olmadı

    • Instagramı kaldırmak ve yeniden yüklemek
    • Instagram uygulama verilerini silmek, temizlemek
    • Eski sürüm instagram yüklemek

    Tüm bunlar işe yaramadı. Araştırdığım kadarı ile genel bir sorun mevcut bu sebepten beklemekten başka bir çözüm yolu yok.

    alattin alattin (16999)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bu sorun bende de oluyor güncellemeden sonra yani instagram'ın yeni sürümü gelene kadar bekle.

      Bu  sorun bende güncellemeden sonra oluyor ve bir sonraki güncellemede düzeltiyorlar. Ben beta sürümünü kullanıyorum İnstagram'ın bu arada.

      darkcrak darkcrak (5168)