Instagram takip edilenler hatası

Merhaba, iPhone 5s kullanıyorum Instagram'da normalde 88 takip ettiğim kişi var. Ben bakınca öyle görünüyor, bir başkasından kendi hesabıma baktığımda da takip ettiğim kişi sayısı 88 görünüyor fakat kişilere bakınca hiç tanımadığım, uygunsuz bulduğum kişileri takip ediyormuşum gibi görünüyor. Bu kişileri kendi hesabımdan engellesem, şikayet etsem dahi yine de takip ediyormuşum gibi görünüyor. Lütfen yardım edin, ne yapmam lazım?

rmmb rmmb (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da takip etmediğiniz kişileri takip ediyor gibi görünmeniz sebebi yüksek ihtimalle virüstür. Instagram virüsleri, instagram hesabınıza yüklenmiş zararlı uygulamalardır. Bunlardan bazıları Google Chrome gibi tarayıcılara eklenti yükleyen virüsler olabilir. Aynı zamanda bu uygulamalar bir trojan ile birlikte gelebilir.

    Yapmanız gerekenler Instagram virüs temizleme linkinde detaylı olarak anlatılmış. Linki inceleyin ve çözüm yollarını deneyin.

    damlakoc damlakoc (1391)