Instagram takip etme sorunu

bakin bende geri takip yapamiyorum ceza yedim bu sure 24 saat diye soyleyen instagram . hala cezami devam ettirmekte dort gun oldu ve bu sorumsuzluga cok sinirlendim instagram yardim sorun bildir hepsine derdimi anlattim hic bir sekilde geri donmediler hayir niye ceza yedigimi dahi bilmemekteyim bana yardimci olur musunuz, ne yapmaliyim?

geldesevmeee geldesevmeee (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram ekibi ile iletişime geçmenizi önerebilirim. Ek olarak "Takipçi Hilesi" tarzında zararlı uygulamaları kullandıysanız Instagram durumu farkedip ceza vermiş olabilir.

    brsozl brsozl (1961)