Instagram takip etme sorunu

Merhaba ben instagramda takip etme sorunu yaşıyorum. Birini takip ettiğimde yeşil buton 1-2 saniye sonra kapanıyor birisini takip edemiyorum. Takip ettiğimde 23 saat içerisinde düzelecek diyor ama düzelmiyor, 1 haftadır böyle. Yardım edin lütfen.

huseyin928 huseyin928 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı cihazlarda denemeler yapabilir misin?

    Sorunun senin hesabından kaynaklandığına emin olduktan sonra Instagram ile iletişime geçebilirsin. Hesabındaki takip etme sorunu ile alakalı nedeni söyleceklerdir.

    brsozl brsozl (1961)