Instagram takip etmediğim kişiden neden mesaj gelir?

Takipleşmediğim fakat ortak arkadaşımızın olduğu herkese açık bir profil bana mesaj gönderdi ve gelen kutuma düştü, istek kutuma gelmesi lazımdı. Sebebi nedir? Hesabımda sorun var mıdır

demetcr demetcr (21)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sizin hesap gizli mi? Gizli değilse Mesaj atabilir, gizliyse mesaj atamaz.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    3 yıl önce cevaplandı

      @ilkaybaki16 Hesabım onceden açıktı fakat yinede mesajlar istek kutusuna gelirdi, şuan hesabım gizliyken takip etmedigim kisiden gelen mesaj gelen kutuma düştü. normalde istek kutusuna gitmesi lazımdı sebebi nedir

      demetcr demetcr (21)
      3 yıl önce cevaplandı

      Hesabının gizliliği aktif olmadığı sürece ve tanımadığın kişilerden mesaj gelmesi aktif olduğu sürece gelmesi normal. Bu sorunu İnstagram'ın ayarlar bölümünden ayarlayabilirsin.

      darkcrak darkcrak (5168)
      3 yıl önce cevaplandı

      • @darkcrak hesabım gizli şuan ve gelen mesajlar istek kutuma düşüyor o şekilde ayarladım. aama bu kişi bana nasıl mesaj atabildi onayım olmadan? hesabımda sorun var mıdır peki demetcr 3 yıl önce
      • Hesabında sorun yok ve işlemi iptal edip yani yaptığın ayarı geri alıp tekrardan ayarlamayı deneyebilirsin. @demetcr darkcrak 3 yıl önce
      • @darkcrak teşekkürler demetcr 3 yıl önce
      • :) rica ederim @demetcr darkcrak 3 yıl önce