Instagram takip ettiklerimin aktiviteleri gözükmüyor

Eskiden kim neyi beğenmiş kim kimi takip etmiş görebiliyordum. Fakat artık kalp simgesine dokunduğumda can sıkıcı şekilde takip ettiklerimin hareketlerini göremiyorum.

https://i.hizliresim.com/odp5yQ.png

onur98 onur98 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    2 gün önce bunu soran bir kişi daha oldu. Anlaşılan bu özelliği kaldırıyorlar yavaş yavaş.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Ağız tadıyla stalk da yapamıyoruz ya :) onur98 4 yıl önce
    • Instagram stalkçılara savaş açmış anlaşılan :) @onur98 omercik 4 yıl önce