İnstagram Takip-Takipçi Düşmesi neden olur?

Takipçi satın almadığım halde takip ettiklerim birden 3 kişi azaldı 2 saat sonra takipçilerimde de 3 kişi azalma oldu.

Bu sorun neyden kaynaklı? Spam durumu mu var hesabımda? Düzgün kullanıyorum ama birilerinin şikayet etmesiyle böyle bir şey olur mu. bilemedim. Şimdiden teşekkürler...

demetcr demetcr (21)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Takipçi satın almadıysan ve takipçilerin azalıyorsa bir kaç ihtimal var:

    • Kullanıcılar seni takipten çıkartmış olabilir.
    • Takip eden hesaplar kapatılmış veya silinmiş olabilir.

    Böyle bir durum spam veya şikayet ile gerçekleşmez.

    alattin alattin (16999)