Instagram takipçi arttırma yöntemi var mı? Instagram takipçi nasıl arttırılır?

Instagram'da takipçi arttırmanın belli bir yöntemi var mı?

Instagram takipçi nasıl arttırılır?

snrozcn1 snrozcn1 (1)
5 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Instagram takipçi arttırma nasıl yapılır sorusunun kesin bir cevabı maalesef yok. Sana önerebileceğim bir şey varsa, o da paylaştığın gönderilere bol bol o anki gündemle alakalı etiket eklemek olur. Çünkü Instagram'a gelen etiket takip etme özelliği sayesinde, kullanıcı farketmeksizin insanların paylaşımları o etiketin sayfasında görülebiliyor. Tabi hesabın herkese açık olmalı.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

    Tabiiki var ama sen 50k takipçi 100 TL Gibi satış içeren şeylere inanma bunlardan uzak durun :), GT ( Geri Takip ) yaparak Takipçi kasabilirsiniz  Birisini takip edin ve benide takip edermisin deyin veya instagramda GT yapılır başlıklı yorumlara GT yazarak sizi takip edebilir ve 1 kişi takip etmiş olur.

    infinity infinity (402)