instagram takipçi arttırmak

Arkadaşlar instagram hesabı açınca takipçi arttırmak için google instagram takipçi yazınca pek çok site çıkıyor.Bunlara tek tek kullanıcı adımızı ve şifremizi giriyoruz.Her bir site ortalama 100 takipçi gönderiyor.Benim sorum:

Bir kerede 5000 veya üzeri takipçi kasabileceğimiz bir site var mı?Site site dolaşmak istemiyorum.

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu tarz instagram takipçi arttırma sitelerini hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz. Instagram, takipçi arttırma hilesi yapan hesaplara karşı çok katı haberin olsun. Günün birinde hesabın askıya alınır ve burada gelip "instagram hesabınızda sıradışı hareketlilik tespit ettik" diye konu açmak zorunda kalabilirsin :)

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Konu güncel arkadaşlar.

      sapphire sapphire (66)