Instagram takipçi gizleme mümkün mü?

Instagram takipçi Takip nasıl gizlenir?

Instagram takipçi gizleme mümkün mü?

Instagramda takipçiler gizlenir mi?

bl4lev bl4lev (790)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle belirtmek gerekir ki, Instagram takipçi gizleme özelliği henüz kullanıma sunulmamıştır. Ancak Instagram'ın test ettiği bu özelliğin gelecekte kullanıma sunulması planlanıyor.

    Test aşamasında olan bu özellik sayesinde kullanıcılar, takipçilerini gizleyebilecekler ve profil sayfalarında sadece kendi takip ettikleri kişileri görebilecekler. Bu özelliği kullanabilecek olanlar ise 4000'den fazla takipçisi olan doğrulanmış İşletme hesaplarını kullanan Instagram kullanıcıları olacak.

    Özellikle ünlü kişiler ve sanatçılar gibi takipçi sayısı yüksek olan kişilerin, takipçi sayılarının görünmesini istemedikleri biliniyor. Bu özellik sayesinde, takipçi sayılarının gizlenmesiyle birlikte, takipçi sayısının önemli olmadığı bir profil oluşturulması amaçlanıyor.

    Ancak henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için, Instagram takipçi gizleme özelliği ne zaman kullanıma sunulacağı ve hangi tüm ülkelerde kullanılabileceği bilinmiyor.

    bl4lev bl4lev (790)
    11 ay önce cevaplandı