Instagram takipçilerim azalıyor

Hesapta 16k dı 10 gün içinde 8 k takipçi giti bi kez hesap donruludu niye böyle acba bilen varsa

omer3451 omer3451 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabınızda olağan dışı bir şekilde hareket izlendiyse bu gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

    • Hesabınızda takipçi arttırmak için, takipçi arttırıcı programlar kullandınız mı?
    • Takipçilerinizi arttırmak için Instagram'ın belirlediği takipçi sınırını aşarak takibe-takip isminde yöntemi kullandınız mı?

    Bu gibi durumlar Instagram hesabınızın kötüye kullanımına yol açabilir.Bu durumda Instagram kullanıcının hesabını dondurabilir veya kazandığı takipçileri geçersiz sayarak iptal edebilir.Sonuçta takipçi sayınız azalmış olur.

    Instagram takipçinizi arttırmak için Instagram harici uygulamalar, programlar kullanmayın ve Instagram'ın belirlediği sınırları aşmayın.(Instagram 30 dk için 50 kişi takip etmenize kadar izin verebilir)

    ismailsarp ismailsarp (6010)