Instagram tanımadıklarımdan sürekli istek geliyor, ne yapmalıyım?

Hesabıma belli aralıklarla sık sık istek geliyor. Mesela az önce 3 kişi birden istek attı 5-6-7 dakika önce şeklinde ard arda geldi. En son 3 hafta önce olmuştu aynı şey, saatte 5 istek falan geliyordu. Fake olmayan normal hesaplardan. Hepsi erkek profili. Sebebi ne olabilir? herhangi bir uygulama kullanmıyorum ve genel olarak insta'da aktif degilim bu yüzden dikkatimi çekti. Hesabımda sorun var mıdır?

demetcr demetcr (21)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Banada arada bir geliyor istek fakat ben hiç ellemiyorum. Bu genelde birinin fotoğrafının veya videosunun altına yorum yazdığın zaman takipci kasmak için seni takip ediyorlar. İnstagram hesabında sorun yok.

    darkcrak darkcrak (5168)