Instagram tarafından hesabım kapatıldı ve 24 saat içinde erişebileceksin diye bir yazı çıktı

Hep kullandığım bir unfollower uygulamasını kullanmamın bir kaç saat ardından instagram hesabıma giriyordum ve hesap bir anda Instagram kullanıcısı olarak gözüküp çıkış yaptırdı. Ardından instagram tarafından "onaylayabildiğimiz takdirde yaklaşık 24 saat içinde hesabına erişebileceksin" diye bir yazı çıktı. 24 saat neredeyse geçecek ve instagram tarafından bir bildirim veya yanıt alamadım, hesabımı geri nasıl açacağım?

zreryan zreryan (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Alttaki "Instagram Hesabım Donduruldu" formunu doldurun.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

      Kimlik doğrulaması isteyebilirsin:

      https://youtu.be/0ESQ_-2Vgz8?t=334

      bu videoda kimlik doprulamanın nasıl yapılacağı anlatılıyor. Mail gönderiyorsun. Kimlik bilgilerini yolluyorsun.

      alattin alattin (16999)