Instagram "tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle" hatası

Instagram hesabıma girmeye çalışırken bu çıkıyor, nasıl geri alabilirim hesabımı?

Ekran görüntüsü: https://i.hizliresim.com/WGWD1P.png

sezengungor sezengungor (1)
6 yıl önce sordu

  • Bana özeldende sormuşsun ama benim Instagram hesabım yok ve haliyle şimdiye kadar Instagram'a hiç girmedim. Böyle oluncada Intagram problemlerinide, bu problemlerin çözüm yollarınıda bilemiyorum. Sonuç olarak karşılaştığın problemin çözümü hususunda hiç bir fikrim yok, üzgünüm. Sitede bu ve benzer problemlerde @farurhenho ve @ismailsarp çözümlerinden faydalanabilirsin (Elbette başka site üyelerindende yardımlar ve çözüm tavsiyeleri gelebilir). Seni duydular, hiç merak etme yardımcı olmaya çalışacaklardır. temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Instagram uygulamasında bir sorun var gibi gözüküyor, hesabınıza https://instagram.com sitesinden girmeyi deneyin.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

    Aldığınız hata instagram uygulamasının kendisinden veya kötü bağlantıdan kaynaklanıyor olabilir. Kötü internet bağlantısından kastım bağlantınız çok, aşırı yavaşlamış olabilir. 3G / 4G üzerinden deneyin veya kablosuz modemi kapatın açın.

    hakan hakan (15424)