Instagram tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle hatası

Bi takipçi kasma sitesinden instagram hesabıma takipçi göndericektim gönderdim ama sonra instagram hesabıma girince şöyle bir hata verdi:

{"message": "tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.", "status": "fail"}

Sanırım burada tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle gibi bir şey diyor. Ben bu hatayı nasıl çözerim?

Instagram'da tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle hatası için çözüm önerisi olan var mı?

sevgikilinc sevgikilinc (22)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Öncelikle takipçi kasma hilesi gibi şeyler instagram hesabın için en büyük tehlikedir, bir daha asla böyle şeyler yapmamalısın. Instagram artık takipçi kasma hilesi yapanlara karşı çok katı. Yaşadığın tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle hatasından anladığım kadarı ile instagram hesabın askıya alınmış. Yüksek ihtimalle kalıcı değildir, elbet bir süre sonra kendiliğinden düzelir ama yine de birkaç çözüm önerisi sunayım.

    Daha önce bir kullanıcı da aynı senin gibi "tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle" hatasıyla karşılaşmıştı ve ona bir VPN uygulaması indirmesini ve VPN ile hesabına girmesini söylemiştim. Dediğim gibi VPN açıp hesabına girdi ve problemi düzeldi. Dolayısıyla sana da ilk olarak VPN ile hesabına girmeni öneriyorum.

    Instagram tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle çözüm önerisi

    1. İlk olarak Inf VPN nedir? Inf VPN nasıl kullanılır? konusunda belirttiğim VPN uygulaması indirilir.
    2. İndirdikten sonra uygulamadaki "tap to connect" butonuna tıklanır ve VPN bağlantısı yapılır.
    3. VPN bağlantısı kurulduktan sonra instagram hesabına tekrar girmeyi deneyebilirsin.

    VPN ile girince muhtemelen karşılaştığın tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle hatası çözülecek. Çözülmezse yorumda belirtirsin, başka şeyler bulmaya çalışırız.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Allah sizden razı olsun allah ne muradınız varsa versin düzelttim sevgikilinc 5 yıl önce
    • İnsgrama girerken birkaç dakika sonra deneyin diyor ne yapmalıyım kullanici238070 3 yıl önce

    iftardan sonra deneyeceğim saolun @farurhenho bey

    sevgikilinc sevgikilinc (22)
    5 yıl önce cevaplandı

      abim benim olmuyor kaç saat bekliyeyim ?

      aslankral3065 aslankral3065 (1)