Instagram "tekrar denemeden önce birkaç dakika bekleyin" uyarısı nedir?

Instagram hesabıma girmeye çalışırken beyaz ekranda böyle bir uyarı alıyorum. Bunun anlamı nedir ve ne yapmalıyım??

 {"message": tekrar denemeden \u00f6cnel\u00fctfen biraka\u00e7 dakika bekle.", " status":"fail"

lucky lucky (4)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkadaşlar aynısı dün benim başıma  geldi, öncelikle ayarlar kısmından yüklenen uygulamalardan ınstagramı seçin daha sonra verileri sil kısmından silin wi-fi açıksa kapatın telefonu fabrika ayarlarına geri çevirin ınstagramı geri yükleyin ama bunları wi-fi ile değil mobil veriyi açıp yapmanız gerekiyor kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazdıktan sonra hesabı güvene alin sayfası açılacak ordaki işlemleri e posta veya cep telefonunuzla onaylayın size güvenlik kodu gönderecek o kod dan sonra hesabınız açılacak giriş yaptıkdan sonra mutlaka şifrenizi değiştirin ve iki faktörlü kimlik doğrulamasıyla hesabınızı güvene alın.

    mervecaglrr mervecaglrr (1)