Instagram Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle hatası

{"message": "Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.", "status": "fail"} bu sorun cikiyor ve giris yapmama izin vermiyor instagramdami bi sikinti var yoksa hesabimmi calidi nasil cozebiliriz ilgilenirmisiniz

loganeren loganeren (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram Tekrar denemeden önce bir kaç dakika bekle hatası vermiş. Telefonunda instagram ile ilgili bir program var mı? Takipçi kasma vs gibi uygulamaları varsa kaldır ve mutlaka giriş yaptığında parolanı değiştir.

    Bir sebepten Instagram seni bot sanmış ve girişini engellemiş. 1-2 saat sonra tekrar denemende fayda var.  Hattta önce webden instagrama gir sonra da şifreni değiştir.

    hakan hakan (15424)