instagram telefon numarası neden silinmiyor ?

defalarca siliyorum ama  farklı cihazdan numarayı silin diye uyarı geliyor. tüm cihazlardan denedim ama numarayı silemedim. nasıl siliniyor telefon numarası

komedipanosu komedipanosu (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    İnstagram hesabınızın e-posta adresi onaylı değilse onaylayın, ayrıca iki aşamalı doğrulamayı devre dışı bırakıp alttaki işlemleri uygulayın.

    1. Sağ alt köşedeki profil simgesine dokunun.
    2. Profil sayfasında Profili Düzenle‘ye tıklayın.
    3. Kişisel Bilgiler‘e dokunun.
    4. Telefon numaranıza dokunup silebilirsiniz.
    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    1 yıl önce cevaplandı

      Telefon numaranı başka hesaplarda da daha önceden onaylatmış olabilirsin. Bu hesaplardan da kaldırman gerekecektir.

      hakan hakan (15409)