Instagram u2026 nedir? \u2026 ne anlama geliyor?

Instagram'da bazen "\u2026" diye bir şey görüyorum bu u2026 nedir ne anlama geliyor?

u2026 instagram nedir?

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da çeşitli yerlerde "\u2026" görmüş olabilirsiniz, bunun sebebi hesabınızda bir sıkıntı olması değil. Instagram u2026 yazısı hesabınızın çalındığı anlamına gelmiyor. Instagram'da u2026 yazısını görmeniz hesabınızda bir sıkıntı olduğu anlamına da gelmiyor.

    Instagram \u2026 nedir?

    Instagram'da görünmekte olan u2026, aslında geliştiricilerin yaptığı teknik bir kodlama hatasıdır. C/C++/Java, Python yazılım dillerinde u2026 kodunun anlamı, noktalama işaretli olan ... işaretine denk düşer. Yani aslında u2026 yazısının olduğu yerlerde ... noktalama işaretini görmemiz lazım. Ama instagram geliştiricileri hata yapmışlar ve ortaya böyle bir sonuç çıkmış. Kısacası instagram u2026 gözükmesi kullancııları etkileyen bir problem değil. Bir sonraki güncellemelerde düzelecektir.

    omercik omercik (9418)