İnstagram Uygulama Erişimi Kaldıramıyorum

Merhaba ben instagram uygulama erişimi kaldıra basıyorum ama telefondan yaptığımda sayfa görüntülenemiyor diyor bilgisayardan yapıyorum boş beyaz bir sayfa çıkıyor 3 uygulama var ama erişimi kaldıra basıyorum kalkmıyor yardım edin kaldırmam lazım acil yardım lütfen teşekkür ederim

feride2506 feride2506 (2)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram hesabınıza virüs bulaşmış olabilir yüksek ihtimalle Instagram virüs temizleme linkindeki adımları deneyebilirsiniz.

    http://uzmanim.net/soru/instagram-virus-temizleme/13560

    ergin ergin (2539)