İnstagram Uygulamaları yönet

merhaba ben apple tabletime unfollow indirmiştim ve uygulama yönet kısmında erişi kaldır var oraya basıyorum ama hata veriyor kullanılamayan sayfa yazıyor bilgisayardan giriyprum erişimi kaldıra basıyorum boş bir sayfa çıkıyor kısacası erişim kalkmıyor sayfa kullanılamıyor diypr hata veriyor ama hala yazıyor erişimi kaldır diye nasıl silerim ordan ? erişimi kaldır diyorum kalkmıyor yardımmmm

feride2525 feride2525 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Instagram hesabınızda istemediğiniz uygulamaları kaldırmaya çalışırken karşılaştığınız bu hata veya boş ekran sizden kaynaklı bir sorun değil. İstenmeyen uygulamaları kaldırmak isteyenler böyle bir sorun ile karşılaşıyorlar. Instagram bu sorunu en kısa sürede halletmeye çalışacaktır. Instagram uygulamanızı güncel tutun.

    damlakoc damlakoc (1391)