İnstagram uygulamam güncel olduğu halde takipçinin sağında çıkar butonu yok. Sebebi ne olabilir?

İnstagram uygulamam güncel, hesabımı yeni açtım. Cihazımdan başka bir hesaba girince takipçi çıkar butonu var ama benim hesabımda yok. Başka yeni bir hesap açıp denedim onda da gözüküyor. Hesabımla ilgili bu sorunu nasıl çözebilirim?

ghgrsy ghgrsy (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    tarayıci ile denediniz mi bide instagram önbellegini temizleyin

    https://help.instagram.com/381579045265733?helpref=page_content

    krsn krsn (233)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Denedim, önbelleği de temizledim ama hiçbir şekilde olmuyor. ghgrsy 4 yıl önce
    • instagram ekibine yazabilirsin bu konu hakkında krsn 4 yıl önce