İnstagram uygulamasından herhangi bir hesaba giriş yapamıyorum

Merhaba benim instagram hesabımda sorun yok başka  telefondan yada googleden hesabıma giriş yapabiliyorum ancak telefonumdaki instagram uygulamasından herhangi bir hesap ile giriş yapamıyorum.Uzun süredir safariden instagramk kullanıyorum bunun bir çözümü yokmu her şeyi denedim ama olmuyor en sonunda telefonumu sıfırlayacağım. Lütfen bana bir çözüm söyleyin.

teşekkürler

kullanici581456 kullanici581456 (1)
4 yıl önce sordu

  • İsteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası mı alıyorsun? omercik 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Telefonu sıfırlamak çözüm olabilir. Eğer telefonun Android bir cihazsa o zaman Paralel Space gibi bir uygulamayı deneyebilirsin. Bildiğim kadarıyla bunlar dışında bir çözüm yok şuan.

hakan hakan (15424)