İnstagram "üzgünüz bir sorun oluştu. lütfen tekrar dene" hata

Arkadaşlar 3 aydır bekliyorum acaba düzelir mi diye fakat hiç bir şekilde düzelme olmadı. Hesabıma girdiğimde benim e-postama bir kod gönderiyor ve sonra ben o kodu alıp istegramın kod gerilecek yerinde yazıyorum ama instagram bana "üzgünüz bir sorun oluştu. lütfen tekrar dene" bu hatayı veriyor . Bilen kişiler yardımcı olabilirse sevinirim.

addessa addessa (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha açıklayıcı olması için görsel

    Hata Görseli

    addessa addessa (1)
    4 yıl önce cevaplandı

      Telefonun iphone ise telefonu sıfırlamayı ve "Yeni telefon" olarak kurmayı denemelisin.

      Eğer android telefon kullanıyorsan Parallel Space uygulamasını indirmeli ve bu uygulama ile Instagram'ı çalıştırmayı denemelisin.  Buna rağmen Instagram'a erişemiyorsan hesabın kilitlenmiş demektir ve hesabına bir daha erişemezsin.

      alattin alattin (16984)