İnstagram veri indirmeden verilerimi indirdim. Geçmişte gelen ve sildiğim mesajlara da ulaşabilecek miyim?

instagram veri indirmeden tüm verilerimi indirdim. Sildiğim mesajlarlara da ulaşabilecek miyim? Böyle bir şey mümkün mü

dmrdgn dmrdgn (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      teşekkrü ederim. Ancak bu gönderdiğiniz linkte silinenlerin değil sadece var olan verilerin görüntülenebileceğini yazıyor. Ancak başka bir cevapta da json isinli bir program yardımı ile inen verilerden sikinen mesajların bu program ile birlikte görüntülenebileceği yazıyor. Hangisi doğru?

      dmrdgn dmrdgn (1)