instagram veri silmek

instagramda verilerimi indirdirgimde mailime suan dm kutumda bile olmayan eski mesajlarim geliyor. ben bunlarin hepsini nasil silebilirim bir yontemi var mi? ayni sekilde eski biyografi metinlerimi de nasil kaldirabilirim

cansucns1 cansucns1 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef doğrudan instagram verilerini silmek ancak hesap kapatarak mümkün oluyor. Instagram verilerini indirdiğinde karşına çıkan veriler Instagram'daki bir hatadan kaynaklanıyor. Yani zaten sildiğin verinin karşına çıkmaması lazım ama böyle bir hata var ve instagram bunu ısrarla düzeltmiyor.

    murat murat (12492)