Instagram video görüntülenme sayısı kendiliğinden artıyor

İnstagramda kendi videolarımızı izlediğimizde izlenme sayısında herhangi bir artış olma ihtimali varmıdır? Takipçi sayım 110 kişi ama aylar önce yüklemiş olduğum videonun izlenme sayısı bile 260 ları buldu üstelik hesabım gizli hiç açık kullanmadım. Dikkatimi çeken şey şu kendi videolarımdan birisine girip izleyip sonra sayfayı kapatıp yeniden girdiğimde ve yenile yaptığımda sayı artıyor ancak bu 2 yada 3 saat aralıklarla girip denediğimde oluyor üst üste yapınca olmuyor. Ve tüm videolarım aynı sayıda artıyor her gün 9 yada 10 artış oluyor bu durumun bir açıklaması varmıdır?

kullanici218849 kullanici218849 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabın gizliyse ve ona rağmen video izlenme sayın takipçi sayından yüksekse bunun tek bir açıklaması olabilir. Takipçilerin, senin videoların defalarca kez izliyor ve instagram bu izlenmeleri de kaydediyor.

    Bu elbette kesin değil. Ama aklıma başka bir ihtimal gelmedi.

    omercik omercik (9418)