Instagram video sesi gelmeye devam ediyor sorunu

Instagram'da gezerken sayfayı aşağı kaydırdığımda yukarıda kalan bir videonun sesi gelmeye devam ediyor. Ne kadar aşağı doğru hareket ettirsem de hatta keşfet bölümüne geçsem de o videonun sesi gelmeye devam ediyor. Ancak başka bir video izlemeye başlayınca veya Instagramı kapatınca sorun çözülüyor. Sizce sorun ne olabilir?

ceyda ceyda (312)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu sorun Instagram'dan kaynaklı ve araştırdığıma göre çözümü maalesef yok. Sen uygulamadan çıkınca videonun sesi kapanıyormuş bazı kişilerde uygulamadan çıkmasına rağmen bile videonun hala devam ettiğini öğrendim. Instagram bunu bir sonraki güncellemelerde düzeltilecektir umarım.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Özellikle reklamlarda benim de başıma geliyor. Reklamda video varsa ve sesi açıksa hızlı kaydırdığımda bu sorun bende de oluyor. Yukarı doğru kaydırıp videonun sesini kapatıyorum. Instagram uygulaması hızlı aşağı kaydırmalarda bunu algılayıp yukarıda kalan videonun sesini kesemiyor gibi. Yani uygulamanın kendinde bir sorun var. Bir çözümü olduğunu düşünmüyorum.

      hakan hakan (15424)
      5 yıl önce cevaplandı

        bu sorun bende de mevvcut birkac gundur. sizce düzelirmi @farurhenho

        demetcr demetcr (21)