İnstagram videonun birden yavaşlaması

Merhaba Instagramdan bir video izliyordum ve videonun tamamıni izledim daha sonra yorumlara baktım.Yorum kısmından çıktıktan sonra ayni video cok cok daha yavas sanki 0.25 hızıyla oynamaya başladı daha sonra videodan çıkıp tekrar girince düzeldi.Bu neden kaynaklanmış olabilir? Teşekkür ederim

fatmaaaa fatmaaaa (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Senlik bir durum değil İnstagram ile ilgili bir sorun zaten diyorsun kapatıp açınca düzeldi.

    Her uygulama da ufak tefek hatalar oluyor.

    darkcrak darkcrak (5168)