instagram virüs

İnstagram hesabıma yaklaşık 5 aydır kullanamıyorum giriş yapabiliyorum fakat beğeni ve takipte bulunamıyorum bana instagram hesabımı doğrulamam için sürekli bi kod geliyor lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler

arifetezcan arifetezcan (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuzdaki bilmediğiniz tüm uygulamaları kaldırmalısınız.

    Daha sonra mutlaka instagram parolanızı değiştirin. Eğer intsgram parolanız bir virüs tarafından ele geçirildiyse sizin adınıza başklarını otomatik takip eder.

    Bu durumda instagram sizi engelleyebilir.

    cemkara cemkara (4215)