Instagram virüsü nasıl temizlenir?

İnstagram'da çıkan hayran öğrenin vs reklamı sonucunda bir program indirdim ve instagramıma virüs bulaştı. Benim sayfamda paylaşım yapıyor aynı reklamı. Bu virüsten nasıl kurtulabilirim?

ecekaa ecekaa (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    sen bir şunları dene ;

    Advanced System Care

    Bir tane AntiVirüs İndir ( Avira, AVG , USB Disk Security, Avast... Gibi

    Hangi Programı indirdiysen Onu Silmeyi Dene Onunla Alakalı Bir dosyayı Sil

    usb Disk Security Usb Ye Virüs bulaştıysa Onu Siliyor

    Sen bunları Dene Eğer Olmassa Bilgisayarcıya götürmen Daha mantıklı

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Programı zaten sildim. Ama virüs programı indirmemiştim. Aynı şeyleri denemeli miyim ecekaa 7 yıl önce

    Yüklediğiniz programı ve o programın yüklediği başka programlar varsa bunları kaldırın.

    Daha sonra kesinlikle instagram şifrenizi değiştirin.

    hakan hakan (15424)