Instagram We're sorry, but something went srong. Please try again hatası

Instagram'a girmeye çalışırken "We're sorry, but something went srong. Please try again." hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

Instagram giriş sorunu nasıl düzeltilir?

Instagram We're sorry, but something went srong. Please try again. hatası nasıl çözülür?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram "We're sorry, but something went srong. Please try again" hatası neyden kaynaklı?

    Instagram'a giriş yapmaya çalışırken böyle bir hata almanızın sebebi, instagram'ın dünya genelinde sunucularının çökmüş olmasından kaynaklanıyor. Sizin internetinizde veya telefonunuzda bir problem yok. Instagram an itibariyle dünya genelinde çöktü. Bu nedenle instagram'a giriş hatası alıyorsunuz.

    Instagram "We're sorry, but something went srong. Please try again" hatasını nasıl çözerim?

    Maalesef bir şey yaparak bu hatayı çözemezsiniz. Sizin yapabileceğiniz tek şey beklemektir. Hatayı Instagram'ın bizzat kendisi giderecektir.

    omercik omercik (9418)