Instagram Web nasıl çıkış yapılır?

Instagram.com'a girdiğimde hesabım otomatik olarak açık kalıyor. Instagramda nasıl otururumu kapatabilirim?

Instagram web sayfasında nasıl çıkış yapabilirim?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram web sayfasında nasıl çıkış yapabilirim?

    Instagram daha çok mobil uygulama üzerinden kullanılsa da web üzerinden de kullanılabiliyor. Web sürümü daha kısıtlı bir görünüme sahip olmakla birlikte bazı durumlarda işe yarar araçlar sunuyor. Instagram wen arayüzüne alışkın olmayan kullanıcılar Instagram web çıkış işlemini gerçekleştirirken sorun yaşayabiliyorlar.

    Instagram.com üzerinden instagrama giriş yaptığınızda hesabınız o tarayıcıda açık kalır. Bir sonraki instagram.com ziyaretinizde artık kullanıcı adı ve şifre girmezsiniz.

    Instagram web sitesinden çıkış yapmak için şu adımları izleyin:

    Instagram web çıkış adımları

    1. instagram.com adresine gidin.
    2. Intagram profil Profil simgesini tıklayın.
    3.  Ayarlar düğmesini tıklayın.
    4. Açılan pencereden Çıkış / Log out seçeneğini tıklayın. Instagram çıkışınız gerçekleşecektir.

    Instagram çıkış işlemi gerçekleştikten sonra tekrar giriş yapmak için kullanıcı adınız ve şifreniz ile instagram.com adresini üzerinden giriş yapabilirsiniz.

    murat murat (12492)