İnstagram web üzerinden dm atma nasıl yapılır?

İnstagram bilgisayar üzerinden dm atma nasıl yapılır?

İnstagram web dm özelliği nasıl kullanılır?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnstagram bilgisayar üzerinden dm atma özelliği demin önce yayına sunuldu herkes tarafından bekleniyordu?

    İnstagram web dm özelliği nasıl kullanılır?

    Bilgisayar üzerinden instagram'a giriş yapmanız gerekecektir girdik ve dm iconu göreceğiz tıklıyoruz artık bilgisayar üzerinden kullanabilirsiniz.

    İnstagram web dm üzerinden iletileri nasıl beğenebilirim?

    o gelen iletinin üzerine fareyi getirin ve 3 nokta çıkıyor kenarda basıyoruz beğen veya iletiyi geri al seçeneklerini göreceksiniz

    2 kere tıklatıp da beğenebilirsiniz.

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

      Hep diyorum sana video çekmelisin :) Artık içerik üretme işi tamamen olmasa da büyük oranda YouTube'a kaymış durumda, yeteneğini daha farklı alanlara taşımalısın..

      omercik omercik (9418)