İnstagram yeni doğum günü özelliği nasıl kullanılır?

İnstagram doğum günü özelliği nerede?

İnstagram doğum günü özelliğini nasıl kullanabilirim?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram yönetimi gün geçtikce yeni özellikler eklemeye devam ediyor ve son zamanda yeni bir özellik daha aramıza katıldı. Getirdikleri doğum günü özelliğini beraber öğrenelim

    İnstagram doğum günü özelliği nerede?

    Bu özelliği kullanabilmek için Story (Hikaye) bölümüne girmeniz gerekiyor .

    İnstagram doğum günü özelliğini nasıl kullanabilirim?

    1. İnstagram Story bölümüne girdik (Normal) yazan bölümü (Oluştur) bölümüne kaydırın

    2. Yazı font bölümü göreceksiniz ve yan koşede (Kalp) iconu göreceksiniz seçiyoruz

    ve yapmak istediğimiz amaca ulaştık

    ve @ yazan kutucuğun içine arkadaşınızın veya ailenizden birinin nickini yazın örnek @uzmanim.net şeklinde

    ve üst tarafta zarlar göreceksiniz zarlara basarak teşekkür, yıldönümleri, bahsetme şeklinde değiştirebilirsiniz.

    bl4lev bl4lev (790)