Instagram yorumları takipçilere kapatma

Instagram'da sadece benim takip ettiğim kişilerin paylaşımlarıma yorum yapmasını istiyorum. Takipçilerime yorumları kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da takipçilerinizin size yorum yapmasını istemiyorsanız, bunu yorum kontrolleri sayfasından yapabilirsiniz.

    Instagram yorumları kapatma - takipçilere

    1. Adım: Instagram'ı açın ve profil ayarlarına girin.

    2. Adım: Gizlilik ve Güvenlik seçeneğine tıklayın.

    instagram gizlilik ve güvenlik

    3. Adım: Buradan Yorum Kontrolleri'ne girin.

    4. Adım: Daha sonra "Şu Kişilerden Yorumlara İzin Ver" seçeneğine tıklayın.

    5. Adım: Ve buradaki ayarı "Takip Ettiğin Kişiler" olarak değiştirin.

    Bunu yaptığınız zaman artık yalnızca sizin takip ettiğiniz kişiler gönderilerinize yorum yapabilecek. Sizin takipçileriniz artık size yorum yapamayacaklar.

    omercik omercik (9418)