Instagrama erişim sorunu yaşıyorum, ne yapmalıyım?

Merhaba, Instagram hesabım maile bağlı olarak ve telefon numarası ile 2013 yılından beri hesabımı aktif olarak kullanmaktaydım. Hiçbir şekilde bu zamana kadar aykırı, şiddet içeren, cinsel içerikli, toplum huzurunu bozan, olumsuz içerik içeren paylaşımım ve yorumum olmamasına rağmen hesabıma 30.07.2021 tarihinden beri hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Şifre güncelleme Facebook ile bağlantılı olduğu halde hesabım onay vermiyor, telefonum kayıtlı olduğu halde kabul etmiyor girilen şifreleri. Onay kodu geliyor yazıyorum ama kabul etmiyor sistem geri atıyor. Facebook bağlamaya çalışıyorum challenge required diye hatası veriyor. Telefona onay kodu geliyor hata veriyor. Instgaram ön bellek temizledim güncelledim sildim yeniden yükledim Google üzerinden giriş yapmayı denedim başka telefondan denedim ama olmuyor. Ve teknoloji konusunda yetersizim. Instagrama mail attım 2 ayrı mail adresine postmaster olarak geri döndü ne yapacağımı şaşırdım. Bu konuda yardımınızı istiyorum.

specific06 specific06 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    silip yeniden yukle veya ayarlar uygulamalar ve bildirimler instegram verileri sil yap tekrar dene

    hiç bir sitede hesabını paylastınmı ysni populerlik arttırma gibi bazı nedenlerle girdigin sitede hesabını paylastınmı yoksa silip uzun bir sure sonra gerimi girdin eger silmediysen hesap kendi gitmisse hesaboın calınmıstır cozum gelıyor giriş detaylarını unuttun mu Giriş yapmak için yardım al olacak yada bask bır sekme uzun zamandır kullanmıyorum hesabına eriss kullanıcı adı yada eposta kullan olck bas oraya kullanıcı adını gir eger yoksa hesabının adı degistirilmis eger bir yakın arkadasın varsa senı ınstadan takıp ediyorsa bak kullanıcı adına ordan kullanıcı adını oyle gir ve devam et eger arkın yoksa daha fazla yaredım al secenegıne bas Insta siz olduğunuzu teyit etmek için bazı bilgiler soracak bılgılerı gır bır kac gune kadar sana ulasırlar olmamıssa ıkıncı yontemı anlatıyorum https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 buraya gır ve bılgılaerı doldur hesabını guvenli kullanabılmek icin ise İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması buraya bas ve hesabın cxalınmıssa bıle calan kısı gıremez cunku sms ıhtıyaco olacak iyi gunler

    toprakbra11 toprakbra11 (1)