İnstagrama giremiyorum başka telden giriyorum kndi telden giremiyorum

4 gündür sorun yaşıyorum neden bilmiyorum üzgünüz bi sorun oluştu diyor başka biri girmiş sanırım instagrama

kullanici420657 kullanici420657 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    • İnstagram' ı silip tekrar, indirmeyi deneyin. Edinmediyseniz yeni İnstagram güncellemesini edinin.
    • Şifrenizi ve kullanıcı adınızı doğru girdiğinize emin olun.
    • VPN veya MAC adresi değiştirici gibi herhangi bir aplikasyon kullanmadığınıza emin olun. Bu tür uygulamaları silin ya da devre dışı bırakın.
    • Ağ veya IP ayarlarınızda herhangi bir değişiklik yapmadığınıza emin olun.
    • Telefonunuzu yedekleyip fabrika ayarlarına da döndürebilirsiniz.
    d3f4ult d3f4ult (1)